Jak działa Google?

Jak działa Google? czyli Tanie pozycjonowanie ch lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym...Wys

Dodane: 29-07-2014 09:21
Jak działa Google?

Tanie pozycjonowanie

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. Tanie pozycjonowanie
Na temat to też niezłe info
Znazlazłem także Tanie pozycjonowanie
Podobny temat również Tanie pozycjonowanie
Tanie pozycjonowanie - tekst jest OK

Tanie pozycjonowanie

© 2019 http://pozycjonowanie.doradztwoprawneadwokat.waw.pl/